Η παρούσα Κεντρική Διοίκηση του ΟΕΕ:

Πρόεδρος: Κωνσταντίνος Κόλλιας
Α’ Αντιπρόεδρος: Κωνσταντίνος Κωνσταντινίδης
Β’ Αντιπρόεδρος:  Σταύρος Τραγάνης
Γενικός Γραμματέας: Κωνσταντίνος Παπαδημητρίου
Οικονομικός Επόπτης: Κωνσταντίνος Μανούσος
Μέλη: Χρήστος Αγγελλόπουλος,

Παναγιώτης Αλεβιζάκης,

Ιωάννης Διονυσόπουλος,

Κωνσταντίνος Ρουσσόπουλος (*Αντικατέστησε τον Αθανάσιο Ιωαννίδη στις 18/6/2019),

Πελοπίδας Καλλίρης,

Ιορδάνης Χατζηκωνσταντίνου (αντικατέστησε την  Ευφροσύνη Καραγιάννη στις 9/10/2018),

Νικόλαος Αυλωνίτης (*αντικατέστησε τον Αβραάμ Πανίδη στις 3/9/2019),

Μενέλαος Μαλτέζος (*αντικατέστησε στις 05/02/2019 τον Αλέξανδρο Πουλιάση)

Κωνσταντίνος Ταγγίρης,

Κωνσταντίνος Θεοδωράκης (*αντικατέστησε στις 05/02/2019 τον Δαυίδ Τσώνο)