1ο Περιφερειακό Τμήμα Θράκης

Πρόεδρος: ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Γ.Γραμματέας: ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Οικ. Επόπτης: ΠΑΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Μέλη ΒΑΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΗΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΛΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

2ο Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικής Μακεδονίας

Πρόεδρος: ΒΕΝΕΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΔΑΛΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
Γ. Γραμματέας: ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΜΑΤΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Μέλη ΚΑΡΑΤΣΙΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΣΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

3ο Περιφερειακό Τμήμα Κεντρικής Μακεδονίας

Πρόεδρος: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΡΑΠΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Μέλη: ΚΟΚΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΝΤΩΝΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

4ο Περιφερειακό Τμήμα Κεντροδυτικής Μακεδονίας

Πρόεδρος: ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΚΙΤΙΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
Οικ. Επόπτης: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Μέλη ΛΙΜΠΑΝΟΒΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5o Περιφερειακό Δυτικής Μακεδονίας

Πρόεδρος: ΚΟΕΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Γ. Γραμματέας: ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
Οικ. Επόπτης: ΚΑΡΑΛΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μέλη: ΤΣΙΩΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6o Περιφερειακό Τμήμα Ηπείρου

Πρόεδρος: ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΚΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Οικ. Επόπτης: ΤΣΙΡΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ
Μέλη: ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7ο Περιφερειακό Τμήμα Θεσσαλίας

Πρόεδρος: ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ
Αντιπρόεδρος: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Μέλη: ΚΙΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΤΣΟΥΛΟΥΦΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

8o Περιφερειακό Τμήμα Κεντρικής Στερεάς Ελλάδας

Πρόεδρος: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Αντιπρόεδρος: ΡΕΝΤΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΚΟΚΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΜΑΡΙΑ
Μέλη: ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΣΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

9ο Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικής Στερεάς Ελλάδας

Πρόεδρος: ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΒΑΡΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΙΩΑΝΝΑ
Οικ. Επόπτης: ΒΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλη: ΜΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

10ο Περιφερειακό Τμήμα Βορειοδυτικής Πελοποννήσου & Δυτικής Ελλάδας

Πρόεδρος: ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΤΖΙΒΓΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Μέλη: ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11ο Περιφερειακό Τμήμα Νοτιοανατολικής Πελοποννήσου

Πρόεδρος: ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΛΥΤΡΙΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Οικ. Επόπτης: ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Μέλη: ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΑΡΕΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΣΙΑΜΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12ο Περιφερειακό Τμήμα Δωδεκανήσου

Πρόεδρος ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Αντιπρόεδρος ΚΑΣΕΚΑΣ ΦΩΤΗΣ
Γ. Γραμματέας ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ
Οικ. Επόπτης ΜΑΝΤΑΛΗΣ – ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλη ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ

13ο Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικού Αιγαίου

Πρόεδρος: ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΚΑΤΕΡΝΕΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΚΑΡΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Οικ. Επόπτης: ΚΑΤΟΥΣΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλη: ΒΕΡΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΧΡΥΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ

14ο Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικής Κρήτης

Πρόεδρος: ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΑΡΑΚΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ
Οικ. Επόπτης: ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλη: ΓΚΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΟΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15ο Περιφερειακό Τμήμα Δυτικής Κρήτης

Πρόεδρος: ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
Γ. Γραμματέας: ΜΠΑΡΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ
Μέλη: ΜΠΑΪΛΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΚΛΩΘΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΙΡΙΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

16ο Περιφερειακό Τμήμα Ιονίων Νήσων

Πρόεδρος: ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΡΕΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μέλη: ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ