1ο Περιφερειακό Τμήμα Θράκης

Πρόεδρος: ΜΗΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΜΕΚΑΚΑΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
Γ.Γραμματέας: ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Μέλη ΒΑΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΕΛΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ο Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικής Μακεδονίας

Πρόεδρος: ΒΕΝΕΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΔΑΛΚΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
Γ. Γραμματέας: ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Μέλη ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΚΑΡΑΤΣΙΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

3ο Περιφερειακό Τμήμα Κεντρικής Μακεδονίας

Πρόεδρος: ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΜΑΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΚΟΥΠΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
Οικ. Επόπτης: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μέλη: ΓΚΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΗΛΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4ο Περιφερειακό Τμήμα Κεντροδυτικής Μακεδονίας

Πρόεδρος: ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΚΙΤΙΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
Οικ. Επόπτης: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
Μέλη ΜΑΡΤΣΙΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΛΙΜΠΑΝΟΒΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΦΥΔΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

5o Περιφερειακό Δυτικής Μακεδονίας

Πρόεδρος: ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Αντιπρόεδρος: ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Γ. Γραμματέας: ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΖΩΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Μέλη: ΠΑΡΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΓΓΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΚΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

6o Περιφερειακό Τμήμα Ηπείρου

Πρόεδρος: ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Αντιπρόεδρος: ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΤΣΙΜΠΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΚΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μέλη: ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΝΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7ο Περιφερειακό Τμήμα Θεσσαλίας

Πρόεδρος: ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ
Αντιπρόεδρος: ΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μέλη: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8o Περιφερειακό Τμήμα Κεντρικής Στερεάς Ελλάδας

Πρόεδρος: ΜΟΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΓΑΛΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Μέλη: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΤΑΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΠΑΣΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9ο Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικής Στερεάς Ελλάδας

Πρόεδρος: ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γ. Γραμματέας: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΦΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μέλη: ΜΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

10ο Περιφερειακό Τμήμα Βορειοδυτικής Πελοποννήσου & Δυτικής Ελλάδας

Πρόεδρος: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
Γ. Γραμματέας: ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΚΡΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μέλη: ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΤΖΙΒΓΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

11ο Περιφερειακό Τμήμα Νοτιοανατολικής Πελοποννήσου

Πρόεδρος: ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΣΑΡΕΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Γ. Γραμματέας: ΛΥΤΡΙΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μέλη: ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΙΕΡΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΤΣΙΑΜΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12ο Περιφερειακό Τμήμα Δωδεκανήσου

Πρόεδρος ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Αντιπρόεδρος ΚΕΡΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ
Γ. Γραμματέας ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ
Οικ. Επόπτης ΚΑΣΕΚΑΣ ΦΩΤΗΣ
Μέλη ΧΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΛΟΥΚΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

13ο Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικού Αιγαίου

Πρόεδρος: ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Αντιπρόεδρος: ΚΑΤΕΡΝΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΒΕΡΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ
Οικ. Επόπτης: ΚΑΤΟΥΣΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλη: ΚΑΡΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΟΥΓΔΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΛΟΥΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

14ο Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικής Κρήτης

Πρόεδρος: ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΑΡΑΚΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΣΙΣΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Μέλη: ΛΕΝΑΚΑΚΗΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

15ο Περιφερειακό Τμήμα Δυτικής Κρήτης

Πρόεδρος: ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
Γ. Γραμματέας: ΣΗΜΑΝΔΗΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Οικ. Επόπτης: ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Μέλη: ΚΛΩΘΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΛΑΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΟΥΡΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΣΙΡΙΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

16ο Περιφερειακό Τμήμα Ιονίων Νήσων

Πρόεδρος: ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Αντιπρόεδρος: ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γ. Γραμματέας: ΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Οικ. Επόπτης: ΡΕΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μέλη: ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ