Δημοκρατική Ανεξάρτητη Κίνηση Οικονομολόγων –ΟΕ (Δ.Α.Κ.Ο-ΟΕ)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Περιφέρεια Αττικής)

1 ΚΟΛΙΟΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ


3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)

1. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ

Δημοκρατική Κίνηση Οικονομολόγων & Συνεργαζόμενοι (ΔΗΚΙΟ)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Περιφέρεια Αττικής)

1 ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ(ΦΡΟΣΩ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΘΩΜΑ
5 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΚΟΥΝΑΔΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8 ΜΑΡΤΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9 ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
10 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11 ΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
17 ΤΣΙΑΤΣΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18 ΒΡΕΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
19 ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
21 ΓΚΕΡΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
22 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25 ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ
26 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΝΑΓΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
27 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
28 ΔΡΟΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
29 ΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30 ΣΚΟΥΡΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31 ΦΑΣΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
33 ΛΕΒΗΣ ΖΑΚ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ
34 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
35 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36 ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (ΠΕ Θεσσαλονίκης )

1 ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ
2 ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
3 ΤΑΓΓΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
4 ΚΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6 ΣΠΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΡΑΠΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)

1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5 ΛΙΜΠΑΝΟΒΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΜΕΤΙΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
7 ΚΑΣΕΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
8 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
10 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11 ΜΠΟΥΓΔΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
13 ΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
14 ΚΑΪΠΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15 ΜΑΝΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16 ΦΑΡΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
18 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΛΕΡΓΟΥ
19 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
20 ΒΑΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
21 ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22 ΖΙΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
23 ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
24 ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
26 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
27 ΚΟΕΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28 ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
29 ΚΕΛΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Προοδευτική Δημοκρατική Συνεργασία Οικονομολόγων (Π.Δ.Σ.Ο)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Περιφέρεια Αττικής)

1 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3 ΜΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΖΕΚΕΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
5 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
7 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8 ΤΟΥΡΑΛΗΣ-ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
9 ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ
11 ΚΛΕΙΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
17 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18 ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
19 ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
20 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
22 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23 ΨΑΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24 ΒΕΡΔΗΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25 ΡΟΥΜΑΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
26 ΡΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
27 ΜΠΟΥΓΔΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ
28 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
29 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΗ

2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (ΠΕ Θεσσαλονίκης)

1 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 680
2 ΓΚΟNΤΟΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 551
3 ΓΚΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 538
4 ΒΕΡΓΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 504
5 ΝΑΖΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 476
6 ΚΟΚΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 467

3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)

1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΖΗΤΟΥ
2 ΠΑΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3 ΠΕΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΣΗΜΑΝΔΗΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5 ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ
6 ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
7 ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟY
8 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9 ΜΟΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
10 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11 ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
12 ΔΑΝΙΕΛΙΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΑΝΙΗΛ
13 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
14 ΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
15 ΑΔΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
16 ΜΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
17 ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
18 ΚΑΝΑΚΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
20 ΣΙΣΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
21 ΤΣΙΑΜΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
23 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

Παράταξη Οικονομολόγων Φοροτεχνικών Εργαζομένων Επαγγελματιών (Π.Ο.Φ.Ε.-Ε.)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Περιφέρεια Αττικής)

1. ΝΙΦΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΡΟΥΣΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
7. ΚΑΒΟΥΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΖΕΡΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2ο Εκλογικό Διαμέρισμα

1 ΗΛΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπη Επικράτεια)

1 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΛΕΩΝΙΔΑ
3 ΠΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ TOY ΙΩΑΝΝΗ
4 ΠΑΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΒΡΑΝΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ TOY ΚΟΣΜΑ
6 ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
7 ΜΟΥΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Συνεργασία Αριστερων Οικονομολόγων (ΣΥΝ.ΑΡ.Ο.Ε.)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Περιφέρεια Αττικής)

1 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
2 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΤΟΥ ΖΑΦΕΙΡΗ
3 ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
4 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
5 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (ΠΕ Θεσσαλονίκης )

1 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)

1 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΟΥ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
3 ΜΑΡΚΕΖΙΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

Ανεξάρτητη Κίνηση Οικονομολόγων (ΑΚΙΟΕ)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Περιφέρεια Αττικής)

1 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
2 ΛΥΡΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 ΓΚΙΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
7 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΤΣΩΝΟΣ ΔΑΥΙΔ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (ΠΕ Θεσσαλονίκης )

1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΚΤΗΜΩΝΑ
2 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)

1 ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΦΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
5 ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6 ΛΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Οικονομολόγων και Συνεργαζόμενοι (Δ.Π.Κ.-Ο)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Περιφέρεια Αττικής)

1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
4 ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (ΠΕ Θεσσαλονίκης )

1. ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)

1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
3 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ενωτική Συντονιστική Κίνηση Οικονομολόγων (Ε.Σ.Κ.Ο)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Περιφέρεια Αττικής)

1 ΙΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΜΙΧΑΗΛ

3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)

1 ΧΡΥΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ

Αιγαίο Ανεξάρτητοι Οικονομολόγοι, Λογιστές - Φοροτεχνικοί

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Περιφέρεια Αττικής)

1 ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
3 ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (ΠΕ Θεσσαλονίκης )

1 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)

1 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
2 ΛΟΥΚΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ
3 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Αγωνιστική Ριζοσπαστική Συνεργασία Οικονομολόγων (Α.Ρ.Σ.Υ.Ο)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Περιφέρεια Αττικής)

1 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

Δημοκρατική Αριστερή Κίνηση Οικονομολόγων - Συνεργαζόμενοι (ΔΗΜ.ΑΡ.Κ.Ο. - Σ)

A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΚΩΛΕΤΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

Συνέλευση των Αντιπροσώπων (ΣτΑ)

Δημοκρατική Κίνηση Οικονομολόγων & Συνεργαζόμενοι (ΔΗΚΙΟ)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Αττικής)-Εκλέγονται 32

1 ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ 1993
2 ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1717
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) 1365
4 ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ 972
5 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 916
6 ΠΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 915
7 ΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 874
8 ΤΟΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 788
9 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 769
10 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΝΑΓΝΟΣ 763
11 ΦΑΣΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 762
12 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 716
13 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 711
14 ΝΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 708
15 ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 706
16 ΓΚΕΡΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 698
17 ΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 691
18 ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 657
19 ΦΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 635
20 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 627
21 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 621
22 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ 620
23 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 606
24 ΚΩΣΤΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 599
25 ΔΑΜΗΛΑΚΟΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ 586
26 ΜΑΡΤΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 586
27 ΦΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 584
28 ΣΕΚΛΕΙΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 578
29 ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 577
30 ΚΟΥΝΑΔΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 558
31 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 554
32 ΠΑΝΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 533
2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Θεσσαλονίκης)-Εκλέγονται 7
1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 811
2 ΤΑΓΓΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 759
3 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 672
4 ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΟΛΓΑ 591
5 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 591
6 ΜΙΧΑΛΙΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 590
7 ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 588
3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)-Εκλέγονται 25
1 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1049
2 ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1028
3 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1016
4 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1013
5 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 1004
6 ΜΗΤΑΛΙΔΗΣ ΚΙΜΩΝ 975
7 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 960
8 ΒΑΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 942
9 ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 935
10 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 933
11 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 924
12 ΜΑΝΕΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 894
13 ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 892
14 ΓΕΩΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 880
15 ΚΕΛΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 872
16 ΖΙΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 870
17 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 822
18 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 814
19 ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 801
20 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 797
21 ΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 759
22 ΜΕΤΙΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 753
23 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 752
24 ΔΡΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 735
25 ΚΟΕΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 697

Πανελλήνια Αγωνιστική Συνδικαλιστική Κίνηση Οικονομολόγων και Συνεργαζόμενοι (ΠΑΣΚΟ-Σ)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Αττικής)-Εκλέγονται 24
1 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 895
2 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 871
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 813
4 ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 780
5 ΖΕΚΕΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 773
6 ΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 755
7 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 729
8 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 724
9 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 724
10 ΤΟΥΡΑΛΗΣ-ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ 722
11 ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 719
12 ΔΑΜΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 718
13 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 716
14 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 707
15 ΛΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 705
16 ΠΑΠΠ ΑΝΔΡΕΑΣ 704
17 ΣΥΡΓΚΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 703
18 ΛΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 701
19 ΚΩΤΣΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 692
20 ΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 691
21 ΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 687
22 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 630
23 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 612
24 ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 587
2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Θεσσαλονίκης)-Εκλέγονται 5
1 ΓΚΟΝΤΟΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1017
2 ΚΑΜΠΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 431
3 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 301
4 ΒΕΡΓΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 298
5 ΛΑΓΑΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)-Εκλέγονται 19
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 775
2 ΣΗΜΑΝΔΗΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 738
3 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 735
4 ΠΑΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 734
5 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 669
6 ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 669
7 ΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 667
8 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 660
9 ΚΟΤΣΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 627
10 ΚΑΝΑΚΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 612
11 ΠΟΥΜΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 604
12 ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 594
13 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 593
14 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 592
15 ΠΥΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 586
16 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ 566
17 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 555
18 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 551
19 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 523

Ανεξάρτητη Κίνηση Οικονομολόγων (ΑΚΙΟΕ)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Αττικής)-Εκλέγονται 12
1 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 480
2 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 282
3 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 208
4 ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 197
5 ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 170
6 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 156
7 ΤΣΩΝΟΣ ΔΑΥΙΔ 147
8 142
9 ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 129
10 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 129
11 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 123
12 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 114
2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Θεσσαλονίκης)-Εκλέγονται 2
1 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 350
2 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 194
3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)-Εκλέγονται 10
1 ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 546
2 ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 437
3 ΛΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 394
4 ΚΑΝΔΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 331
5 ΜΠΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 313
6 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 306
7 ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 270
8 ΤΣΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 257
9 ΤΣΙΜΠΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 250
10 ΟΥΡΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 247

Παράταξη Οικονομολόγων Φοροτεχνικών Εργαζομένων Επαγγελματιών (Π.Ο.Φ.Ε.-Ε.)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Αττικής)-Εκλέγονται 9
1 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 290
2 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 220
3 ΚΑΒΟΥΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 150
4 ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 148
5 ΖΑΦΕΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 125
6 ΤΣΟΥΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 119
7 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 113
8 ΖΕΡΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 79
9 ΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 67
2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Θεσσαλονίκης)-Εκλέγεται 2
1 ΗΛΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 284
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 118
3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)-Εκλέγονται 7
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 413
2 ΠΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 411
3 ΠΑΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 373
4 ΝΗΣΙΟΥΔΗ ΣΥΛΒΙΑ 340
5 ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 340
6 ΚΑΡΚΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 319
7 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 267

Συνεργασία Αριστερων Οικονομολόγων (ΣΥΝ.ΑΡ.Ο.Ε.)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Αττικής)-Εκλέγονται 8
1 ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 190
2 ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 181
3 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΤΡΙΦΩΝΑΣ 171
4 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 157
5 ΤΣΙΡΙΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 153
6 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 142
7 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) 116
8 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 106
2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Θεσσαλονίκης)-Εκλέγεται 2
1 ΑΒΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 188
2 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 109

Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)-Εκλέγονται 6

1 ΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 284
2 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 200
3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 151
4 ΜΑΡΚΕΖΙΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 147
5 ΘΩΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 136
6 ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 121

Δημοκρατική Πανεπιστημονική Κίνηση Οικονομολόγων και Συνεργαζόμενοι (Δ.Π.Κ.-Ο)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Αττικής)-Εκλέγονται 6
1 ΒΑΣΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 364
2 ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 362
3 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 330
4 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 316
5 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 306
6 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 303
2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Θεσσαλονίκης)-Εκλέγεται 1
1 ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ-ΚΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 488
3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)-Εκλέγονται 5
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 273
2 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 175
3 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 168
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 158
5 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 122

Ενωτική Συντονιστική Κίνηση Οικονομολόγων (Ε.Σ.Κ.Ο)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Αττικής)-Εκλέγονται 4
1 ΚΟΛΙΟΣ ΖΩΗΣ 240
2 ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 29
3 ΙΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 194
4 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 143
2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Θεσσαλονίκης)-Εκλέγεται 1
1 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 89
3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)-Εκλέγονται 4
1 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 87
2 ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 70
3 ΧΑΛΙΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 69
4 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 65

Αιγαίο Ανεξάρτητοι Οικονομολόγοι, Λογιστές – Φοροτεχνικοί

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Αττικής)-Εκλέγονται 3
1 ΛΙΑΖΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ 194
2 ΓΟΥΣΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 64
3 ΠΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 39
2ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Θεσσαλονίκης)-Εκλέγεται 2
1 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 239
2 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 204

Αγωνιστική Ριζοσπαστική Συνεργασία Οικονομολόγων (Α.Ρ.Σ.Υ.Ο)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Αττικής)-Εκλέγονται 1
1 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 55
3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)-Εκλέγονται 1
1 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35

Δημοκρατική Αριστερή Κίνηση Οικονομολόγων – Συνεργαζόμενοι (ΔΗΜ.ΑΡ.Κ.Ο. – Σ)

1ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Ν. Αττικής)-Εκλέγονται 1
1 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 65
3ο Εκλογικό Διαμέρισμα (Υπόλοιπης Επικράτειας)-Εκλέγονται 1
1 ΚΩΛΕΤΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 28